حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندر هیدرولیک تای میله

JSRUIYA دارای طیف گسترده و متنوعی از سیلندرهای میله بند هیدرولیک استاندارد است و در طراحی، مهندسی و ساخت سیلندرهای میله هیدرولیک سفارشی برتری دارد.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندر هیدرولیک تای میله سرویس
خانه - خدمات - سیلندر هیدرولیک تای میله

سیلندر هیدرولیک تای میله

JSRUIYA Hydraulic Machinery تولید کننده برتر سیلندرهای هیدرولیک با کیفیت بالا می باشد.ما طیف گسترده و متنوعی از سیلندرهای میله کراوات هیدرولیک استاندارد داریم و در طراحی، مهندسی و ساخت سیلندرهای میله هیدرولیک سفارشی برتر هستیم.

 

سیلندرهای هیدرولیک میله کراواتی طراحی سنگینی را ارائه می دهند، لوله کششی سرد کشیده شده با کشش بالا برای دوام.زمین با کشش بالا و میله با روکش کروم سخت صیقلی.پایه گیره چدن داکتیل با پایه چدن داکتیل پیچ دار.سیل های میله ای از پلی اورتان U-Cup با کیفیت بالا با O-ring داخلی و برف پاک کن پلی اورتان تشکیل شده است.سیلندرهای میله کراواتی JSRUIYA مطابق با بالاترین استانداردهای صنعتی طراحی شده اند تا عمر طولانی و عملکرد بدون نگرانی را در سخت ترین کاربردها ارائه دهند.

 

سیلندرهای میله ای معمولاً در کاربردهای سبک تا متوسط ​​نصب می شوند و معمولاً در صنایع کشاورزی و ساختمانی استفاده می شوند، اما همچنین برای کاربردهایی مانند زباله و بازیافت، ساخت OEM تریلرها و ساخت فلز استفاده می شود.

 

لطفاً برای کمک در مورد برنامه های کاربردی سفارشی خود با نماینده JSRUIYA تماس بگیرید.

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.