حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندر هیدرولیک بیل مکانیکی

ماشین آلات هیدرولیک JSRUIYA سیلندرهای هیدرولیک با کیفیت و قوی را برای انواع بیل مکانیکی هیدرولیک ارائه می دهد. ابعاد دقیق سیلندرهای ما را به بهترین نحو برای تمرین آسان تر و ایمن تر می کند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندر هیدرولیک بیل مکانیکی سرویس
خانه - خدمات - سیلندر هیدرولیک بیل مکانیکی

سیلندر هیدرولیک بیل مکانیکی

ماشین آلات هیدرولیک JSRUIYA سیلندرهای هیدرولیک با کیفیت و قوی را برای انواع بیل مکانیکی هیدرولیک ارائه می دهد.از آنجایی که بیل مکانیکی تجهیزات سنگین ساختمانی است که عمدتاً برای حفاری و تخریب بارهای سنگین استفاده می شود.ابعاد دقیق و ساختار فیزیکی عالی سیلندرهای ما را به بهترین نحو برای تمرین آسان تر و ایمن تر می کند.

 

سیلندرهای هیدرولیک موجود در بیل مکانیکی شما وظیفه به حرکت درآوردن قطعات دستگاه را بر عهده دارند.آنها این کار را با تنظیم جریان نفت و آزادسازی نیروهای بسیار زیاد انجام می دهند.به شاسی بیل مکانیکی، سیلندرهای هیدرولیکی تعبیه شده است که دستگاه را قادر می سازد تا آنچه را که نیاز دارید انجام دهد.آنها سیلندرهای بازویی، سیلندرهای بوم، سیلندرهای سطلی، سیلندرهای چوبی و سایر ملحقات را کار می کنند.

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.