حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندر هیدرولیک لیفتراک

سیلندرهای سری لیفتراک شامل سیلندرهای شیب دار، سیلندرهای بالابر، سیلندرهای فرمان برقی و مواردی از این دست هستند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندر هیدرولیک لیفتراک سرویس
خانه - خدمات - سیلندر هیدرولیک لیفتراک

سیلندر هیدرولیک لیفتراک

هیدرولیک متحرک یکی از اجزای اصلی موجود در لیفتراک ها است که به عنوان مثال قدرت مانور شاخک ها را فراهم می کند.سیلندرهای سری لیفتراک شامل سیلندرهای شیب دار، سیلندرهای بالابر، سیلندرهای فرمان برقی و مواردی از این دست هستند.

 

سیلندرهای لیفتراک ما دارای طراحی ناهموار و منسجمی است که برای مقاومت در برابر سختی های حمل و نقل انبار ساخته شده است. سیلندرهای لیفتراک فولادی ما مانند همه محصولات ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.سیلندرهای لیفتراک ما با صرفه جویی در جابجایی، تعمیرات، نگهداری و ترجیح مشتری، بازگشت سرمایه شما را فراهم می کند.به دلیل قیمت رقابتی و پشتیبانی ثابت شده از مشتری، کیفیت و ارزش سیلندر لیفتراک ما دشوار است.

 

هیدرولیک لیفتراک: سیلندر بالابر

سیلندر(های) بالابر بیشترین حجم جریان سیال یا گالن در دقیقه (GPM) را می پذیرد.این یک سیلندر هیدرولیک تک اثره است که فقط در یک جهت فشار می آورد.شیر کنترل وقتی در موقعیت بالابر قرار می گیرد، سیال را به سمت سیلندر و میله هدایت می کند.

 

هیدرولیک لیفتراک: سیلندر شیب دار

سیلندر شیب دار یک سیلندر هیدرولیک دو کاره است، به این معنی که هم می تواند بار خود را فشار دهد و هم بکشد.به طور کلی، دو سیلندر شیب بر روی لیفتراک وجود دارد که ریل های ثابت چپ و راست مجموعه عمودی را به چارچوب متصل می کند.این ویژگی کنترل یکنواختی را در هنگام کج شدن به جلو یا عقب فراهم می کند و از خم شدن قائم از یک طرف به طرف دیگر در هنگام کار لیفتراک جلوگیری می کند.

 

هیدرولیک لیفتراک: سیلندر فرمان برق

سیلندر فرمان یک سیلندر دو کاره است که قادر به اعمال نیروی مساوی در جهت مخالف است.این برای فشار دادن چرخ ها در دو جهت برای گردش به چپ یا راست ضروری است.در لیفتراک های برقی، قطعات هیدرولیک فرمان برقی از یک پمپ جداگانه کار می کنند.در لیفتراک های احتراق داخلی، اجزای فرمان برقی با همان پمپی که برای سایر اجزای هیدرولیک استفاده می شود، کار می کنند.

 

ما بزرگترین انتخاب صنعت سیلندرهای لیفتراک فولادی را ارائه می دهیم.امکانات عبارتند از:

دوام و اقتصاد برتر

ساخت دو تکه با یک جوش افقی برای استوانه ای قوی تر و با ظاهر بهتر با احتمال نشتی کمتر

طراحی شده برای استحکام سبک وزن

ساختار تمام فولادی مقاوم و مقاوم در برابر آسیب

رنگ پودری ضد زنگ

خط تولید اقتصادی

تحویل و خدمات عالی

تنظیمات سوپاپ چندگانه قابل تطبیق با نیازهای مشتری

فضای داخلی خشک و تمیز

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.