حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندرهای هیدرولیک کامیون زباله

از سیلندرهای شیب و چنگال لودر جانبی گرفته تا بالابر لودر جلو و عقب و سیلندرهای دروازه، JSRUIYA با استانداردهای ناهموار و با کیفیت بالا ساخته شده است.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندرهای هیدرولیک کامیون زباله سرویس
خانه - خدمات - سیلندرهای هیدرولیک کامیون زباله

سیلندرهای هیدرولیک کامیون زباله

سیلندرهای هیدرولیک برای کامیون های زباله و زباله

تجهیزات زباله یا کامیون های زباله در جامعه ما حیاتی است.ساخته شده با استانداردهای ناهموار و با کیفیت بالا، ما به این تجهیزات برای تمیز نگه داشتن خیابان های خود متکی هستیم.هیدرولیک حداکثر بهره وری را برای کامیون های زباله فراهم می کند، نه تنها از نظر زمان چرخه، بلکه میزان و میزان تراکم زباله ها.مطمئن باشید که سیلندرهای هیدرولیک JSRUIYA می توانند این تقاضا را برآورده کنند.

 

ما سیلندرهایی را طراحی کرده‌ایم و در حال حاضر می‌سازیم که در ضایعات و برنامه‌های بازیافت روزانه و روز به روز کوبیده می‌شوند.از سیلندرهای شیب و چنگال لودر جانبی گرفته تا بالابر و سیلندرهای دروازه جلو و عقب، JSRUIYA Hydraulics یک طراحی میدانی اثبات شده برای کاربرد شما دارد.

 

کامیون های زباله - لودرهای جلو

 

رول آف

کامیون های زباله - لودرهای جانبی

 

کامیون های زباله - لودر عقب

 

تیپر تریلر

 

سیلندرهای هیدرولیک JSRUIYA که مطابق با استانداردهای سخت گیرانه OEM در تاسیسات دارای گواهی ISO TS 16949 ساخته شده اند، یک تجربه خرد کردن خواهند بود.

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.