حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندرهای هیدرولیک سفارشی

سیلندرهای تک اثره، دو اثره و میله ای جوشکاری JSRUIYA دارای گواهی استاندارد ISO TS16949 هستند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندرهای هیدرولیک سفارشی سرویس
خانه - خدمات - سیلندرهای هیدرولیک سفارشی

سیلندرهای هیدرولیک سفارشی

سیلندرهای هیدرولیک OEM سفارشی:

ما در JSRUIYA Hydraulic Machinery در ایجاد سیلندرهای هیدرولیک سفارشی برای نیازهای شما متخصص هستیم.ما که سیلندرهای تک اثره، دو اثره و میله‌ای جوشی را تولید می‌کنیم، دارای گواهینامه ISO TS16949 هستیم.ما همچنین یک تامین کننده تایید شده برای بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات OEM در صنعت موبایل هستیم. سیلندرهای ما به طور گسترده در صنعت ماشین آلات، صنعت متالورژی، تجهیزات کشاورزی، تجهیزات ساختمانی، تجهیزات معدن، صنایع غذایی، تجهیزات جنگلداری، تریلرها، بیل مکانیکی و سایر موارد استفاده شده است. زمینه های.

 

فرآیند ساخت سیلندر هیدرولیک

 

مواد سیلندر هیدرولیک

لوله سیلندر از فولاد 45#، 42CrMo4 یا ST52 استفاده می کند.میله پیستون از میله فولادی ضد زنگ استفاده می کند.تمام عناصر آب بندی از برندهای معروف بین المللی مانند NOK، Merkel، Hallite، Trelleborg و غیره هستند.

 

کنترل کیفیت

تمام سیلندرهای هیدرولیک تحویل داده شده به مشتری همگی تحت چندین آزمایش از جمله تست فشار، تست نهایی، تست سختی، تست اولتراسونیک، تست جوش، تست لایه رنگ، تست تمیزی روغن هیدرولیک و غیره قرار گرفته اند.

 

فرآیند سفارشی

ما می توانیم مطابق نقشه های دقیقی که شما ارائه می دهید، تولید کنیم.اگر نقشه ندارید، می توانید نیازهای خاص خود را به ما بگویید.مهندسان ما برنامه های تولیدی را طراحی خواهند کرد تا دقیقاً انتظارات شما را برآورده کنند.

 

ویژگی های سیلندرهای هیدرولیک OEM JSRUIYA:

1. ساخت و عرضه سیلندرهای هیدرولیک جوش داده شده سفارشی برای صنایع مختلف و می تواند سیلندرهای هیدرولیک سفارشی را برای هر کاربرد قابل تصور بسازد.

2. طراحی شده تا بادوام، با قیمت بسیار مقرون به صرفه.بهترین انتخاب برای کاربردهای تولید

3. برنامه های تحویل انعطاف پذیر و ضمانت رقابتی.

4. تست روغن هر سیلندری که ما تولید می کنیم برای اطمینان از عملکرد بهینه و رضایت مشتری.

 

 

 

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.