حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندر هیدرولیک سوراخ کوچک

JSRUIAY در ساخت سیلندرهای هیدرولیک با اندازه مته سامل سفارشی که بسیار کاربردی، مقاوم در برابر خوردگی و مقرون به صرفه هستند، تخصص دارند.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندر هیدرولیک سوراخ کوچک سرویس
خانه - خدمات - سیلندر هیدرولیک سوراخ کوچک

سیلندر هیدرولیک سوراخ کوچک

ماشین‌های هیدرولیک JSRUIYA می‌توانند یک سیلندر سفارشی برای شما بسازند اگر واحد شما به اندازه سوراخ کوچک‌تری نیاز دارد.ما در ساخت واحدهای سفارشی که بسیار کاربردی، مقاوم در برابر خوردگی و مقرون به صرفه هستند، تخصص داریم.

 

مزیت اصلی ساخت یک سیلندر سفارشی، توانایی تعیین پیکربندی دقیق مورد نیاز برای برنامه است.تکنسین های خبره ما قبل از شروع فرآیند تولید، نیازهای شما را بررسی می کنند و در صورت بروز هرگونه سوال، بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.بسته به کاربرد، می توانیم نوع مواد و فشار کاری واحد را سفارشی کنیم.

 

همچنین می توانید قطر داخلی و خارجی سیلندر هیدرولیک را با توجه به نیازهای اتوماسیون خود سفارشی کنید.اگر نیازی به ساخت یک سیلندر سفارشی از ابتدا ندارید، می توانید یکی از سیلندرهای هیدرولیک پیش ساخته ما را برای فروش خریداری کنید.ما هزاران سیلندر هیدرولیک در موجودی خود داریم که آماده فروش هستند.برای ایجاد آرامش خاطر، تمامی سیلندرهای ما دارای یک سال گارانتی می باشند.

 

اطلاعات بیشتر تماس از طریق ایمیل یا تلفن:

ایمیل:sales@jsryhydraulic.com
تلفن/واتساپ/وی چت: 18852597266 +86

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.