حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

سیلندر فرمان هیدرولیک

سیلندر فرمان ارائه شده JSRUIYA با کمک مواد اولیه درجه یک و با تکنیک های پیچیده مطابق با هنجارهای کیفیت تعیین شده ساخته شده است.

قیمت دریافت کنید
کیفیت سیلندر فرمان هیدرولیک سرویس
خانه - خدمات - سیلندر فرمان هیدرولیک

سیلندر فرمان هیدرولیک

JSRUIYA به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو سیلندر هیدرولیک فرمان ظاهر شده است.سیلندر ارائه شده با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با تکنیک های پیچیده و مطابق با استانداردهای کیفی تعیین شده ساخته شده است.علاوه بر این، این سیلندر به شدت بر روی پارامترهای کیفی مختلف آزمایش می شود که از بی عیب بودن آن در انتهای مشتری اطمینان می دهد.

 

سیلندر فرمان هیدرولیک برای تراکتور

 

سیلندر هیدرولیک فرمان برای کمک به راننده برای تنظیم جهت خودرو، چرخاندن فرمان برای رانندگان برای کاهش شدت نیرو است. در حال حاضر، سیستم فرمان کمکی را می توان به سه دسته تقسیم کرد: سیستم فرمان هیدرولیک مکانیکی، هیدرولیک الکترونیکی سیستم فرمان برقی و سیستم فرمان برقی.

 

سیلندر فرمان بالابر

 

معمولا دو نوع سیستم فرمان برای لیفتراک وجود دارد، یکی فرمان مکانیکی با استفاده از میله با استفاده از میله کراوات، دیگری فرمان هیدرولیک با استفاده از سیلندر فرمان بالابر.سیلندر فرمان یک سیلندر دو کاره است که قادر به اعمال نیروی مساوی در جهت مخالف است.این برای فشار دادن چرخ ها در دو جهت برای گردش به چپ یا راست ضروری است.

 

در لیفتراک های برقی، قطعات هیدرولیک فرمان برقی از یک پمپ جداگانه کار می کنند.در لیفتراک های احتراق داخلی، اجزای فرمان برقی با همان پمپی که برای سایر اجزای هیدرولیک استفاده می شود، کار می کنند.

 

امکانات:

ضد زنگ

نصب آسان

ساخت و ساز ناهموار

 

نمایشگاه نمونه

خدمات ما تمام صنایع را پوشش می دهد و به تمام نقاط جهان می رسد. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به طراحی شما برای شما بسازیم.